Питання виготовлення датчиків багато років обговорювалась в темі про датчики нашого форуму. Я давав інформацію про те як роблю датчики у відповідній темі. Свої датчики
такими роблю давно, для приладів Фортуна так само. З більшим розносом частот. Про це писав неодноразово. Але є така тенденція, що кожен, хто робить датчики робить їх так, як вважає за потрібне, а не так, як кажу я. Це підтверджено роками і різними людьми. Повпливати на рішення інших людей як їм робити датчик я не в змозі.
Як виготовляються датчики на дві частоти теж є вся інформація в темі про датчики. Зробити датчик, це як борщ зварити, інгредієнти ті-ж , а смак різний борщу у всих виходить.
Про діод D3 нема в мене часу зараз обговорювати, при тому, що не сутєво від слова взагалі.
««« Сообщение автоматически объединено »»»
1) Не погано б вказати що прилад комерційній поставляється у вигляді прошитої плати з процессором під корпус GR2018.
Заодно і не буде питань яке живлення передбачене.
Прилад доступний для самостійної збірки, з придбанням в мене ПЗ, що я зробив і зашив в процессор перший раз, потім всі оновлення безкоштовно самостійно встановлюємо, файли прошивок викладаю тут на форумі в розділі FAQ
Даному форуму 10 років виповнилося, більше 5000 участників, хто слідкує за проектами, питань жодного разу не було на рахунок корпусів і живлення.
Прилад зроблений як конструктор для самостійного збирання, для отримання досвіду збірки електронних пристроїв та ознайомлення з пошуком металу в грунті. Для збірки бажано мати деякий досвід роботи з паяльником і хочаб початкового розуміння електронних схем. Рішення чи потрібно це вам, приймаєте самостійно.