Фаза теж на місці? Чи не доведеться нуль шкали по ферриту підлаштовувати із розряджанням батареї ?
Достатньо зробити ГБ, або включити функцію авто-ГБ, прилад сам буде підлаштовувати фазу під зміни фази грунту.
При зміні вручну значень струму, рекомендую після цього зробити ГБ. На всякий випадок. Якщо різниця в зміні струму не значна, наприклад 80мА і змінюємо на 120мА, в такому разі можна нічого не робити, тому, що помітити якусь зміну в фазі буде вкрай важко.
Різниця може бути помітною, при умові, що зміна струму кардинальна, наприклад з 26мА на 150ма.
Але від 6в живлення до 8.2 В прилад працює нормально, навіть нижче 6В працює, при цьому зміна струму не значна, щоб зміщувати фазу. У всякому разі, на практиці все достатньо стабільно.
При умові, якщо взяти живлення для LM386, тільки 5В після стаба, на малих значеннях струму синус буде рівний, але як тільки збільшуємо струм до більших значень, отримуємо обмеження і зріз в формі синуса зверху. Вже після 6.3В живлення форма сигналу стає рівною на всіх робочих токах від мін...до 150мА, як порібно. Тому, щоб все було максимально лінійно, без обмежень і спотворень, я подаю все що є по напрузі живлення для вихідного каскаду TX. Городити стаб на 6в для TX теж не вихід, тоді ми обмежимо роботу приладу по діапазону живлення, в такому разі, щоб стаб працював, потрібно на 1В вищу напругу, ніж 6В мати завжди. Тоді прилад працюватиме в діапазоні напруг всього 7...8.2В, а це малий діапазон.
По даташиту LM386 в таком корпусі має живитись від 4....до ...12В. Зміна напруги живлення з 8В.... до... 6.5В не призводить до якихось змін, що можуть вплинути на роботу приладу.
Пряме не обмежене живлення вихідного каскаду TX робить лінійність роботи високою, розширює вцілому діапазон роботи приладу по живленню в цілому.
Все це я відпрацював раніше на макеті на столі з лабораторним БП.