SDRDetector
Сообщения
3 850
Репутация
5 248
Баллы
125
МД
SDRDetector
Пане SDR,мене зацікавив ваш апарат і хотів би придбати його саме вашого виробництва. Чи можливо це,якщо так,яка ціна 10 +25 кГц ?
На зараз не маю можливості робити прилади для продажу. Звертайьеся до виробників, наприклад goglee вам підкаже на OLX, пром... зможете знайти варіанти в різних корпусах, на різних штангах, є вибір по ціні від комплектації, про що можна особисто домовитись з виробником. Інформацція для всіх.
 
Последнее редактирование:

Legenda

Новичок
Сообщения
5
Репутация
0
Баллы
1
МД
Квазар
Добрий день.
Купив sdr у одного з виробників.
Можливо,хтось вже налаштував свій SDR детектор...
Поділіться,будь ласка,своїми налаштуваннями.
Чи не могли б ви пройтись по налаштуванням (чорнозем) 10/18 кГц?
Звик до Квазару, а тут зовсім інші налаштування.
Якщо вам не важко,підкажіть ,можливо є відео (у новому корпусі)
 
Сообщения
3 850
Репутация
5 248
Баллы
125
МД
SDRDetector
Вітаю, бажано змінити логіку по відношенню до налаштувань, а саме не потрібно приміряти чиїсь налаштування не на ваших грунтах.
Для цього прилад підказує вам в меню GB.
Коли робите грунт-баланс, шкала з літерою " М " не повинна бути в зашкалі ( повністю заповнена) коли датчик знаходиться на рівні 5-7 см над грунтом.
Якщо бачите велику магнітуду грунту, зменшуйте струм, підсилення в меню налаштувань пошуку.

photo disp gb.jpg
Нижче бачимо число в градусах, це кут сигналу відбитого грунтом відносно легкого грунту умовно. Чим більший градус, тим грунт більше впливає і на силнали, що проходять через нього, відбиваючись від цілей, що він покриває.
Це основні підказки для налаштувань.
Складного нічого немає, головне зробити ГБ, якщо грунт відбиває назад велику ампітуду, знижуємо струм, якщо навпаки, добавляємо. Зазвичай значення підсилення 9, з майже відкритим порогом на 2, наприклад ( поріг по шумності на місці.
Починаємо з підсилення 9, поріг 2, струм 100 мА. Далі коректуємо під свій грунт і його стан.
Це основні принипи налаштувань будь-якого приладу. Якщо прилад може давати підказки.
Думати, що чорнозем скрізь має схожі параметри мінералізації, це як себе обманювати. Адже ці параметри грунту можуть бути різними, навіть на сусідньому полі, ще й вологість різної ступені вам зробить лотерею. Тому краще розуміти. що таке грунт, і завжди свідомо налаштовувати свій прилад саме під конкретно такий грунт, що вашому місці копу, в момент копу. А не під грунт в сусідній області, що хтось обходив із своїми налаштуваннями. Не важливо який прилад тримаєте в руках, це базовий мінімум для всіх.
Озвучку індивідуально на свій смак, зробити звукову картину є чим і вдосталь варіантів.
 

Legenda

Новичок
Сообщения
5
Репутация
0
Баллы
1
МД
Квазар
Вітаю, бажано змінити логіку по відношенню до налаштувань, а саме не потрібно приміряти чиїсь налаштування не на ваших грунтах.
Для цього прилад підказує вам в меню GB.
Коли робите грунт-баланс, шкала з літерою " М " не повинна бути в зашкалі ( повністю заповнена) коли датчик знаходиться на рівні 5-7 см над грунтом.
Якщо бачите велику магнітуду грунту, зменшуйте струм, підсилення в меню налаштувань пошуку.
Посмотреть вложение 8412
Нижче бачимо число в градусах, це кут сигналу відбитого грунтом відносно легкого грунту умовно. Чим більший градус, тим грунт більше впливає і на силнали, що проходять через нього, відбиваючись від цілей, що він покриває.
Це основні підказки для налаштувань.
Складного нічого немає, головне зробити ГБ, якщо грунт відбиває назад велику ампітуду, знижуємо струм, якщо навпаки, добавляємо. Зазвичай значення підсилення 9, з майже відкритим порогом на 2, наприклад ( поріг по шумності на місці.
Починаємо з підсилення 9, поріг 2, струм 100 мА. Далі коректуємо під свій грунт і його стан.
Це основні принипи налаштувань будь-якого приладу. Якщо прилад може давати підказки.
Думати, що чорнозем скрізь має схожі параметри мінералізації, це як себе обманювати. Адже ці параметри грунту можуть бути різними, навіть на сусідньому полі, ще й вологість різної ступені вам зробить лотерею. Тому краще розуміти. що таке грунт, і завжди свідомо налаштовувати свій прилад саме під конкретно такий грунт, що вашому місці копу, в момент копу. А не під грунт в сусідній області, що хтось обходив із своїми налаштуваннями. Не важливо який прилад тримаєте в руках, це базовий мінімум для всіх.
Озвучку індивідуально на свій смак, зробити звукову картину є чим і вдосталь варіантів.
Все
««« Сообщение автоматически объединено »»»

Все це цікаво,але для мене не зрозуміло...
Наприклад: якщо в мене грунт (на ф3) показував 9°, скільки ставить ток, чи він встановлюється автоматично ?
 

PSN

Новичок
Сообщения
11
Репутация
8
Баллы
3
МД
Квазар F3
Вам конкретно i зрозумiло пояснили для даного приладу. Навiщо ви знову лiпите сюди отой F3? Умови i грунти рiзнi, сьогоднi oднi настройки, завтра iншi бо вночi дощ пройшов.З одного поля на друге перейшов настройки можуть бути рiзнi , бо одне поле пiд горою,а друге на горi,i вже грунт рiзний.
 

Legenda

Новичок
Сообщения
5
Репутация
0
Баллы
1
МД
Квазар
В мене питання з током ,залишається відкритим...
Ток,при ГБ виставляється автоматично чи його треба підлаштовувати вручну ?
Якщо вручну, прошу вас ,ще раз пояснити,при якому грунті (пісок,глина,чорнозем,смітник),виставляти оптимальний ток . Розумію,що на кожній локації,мінералізація різна.
Але ж,хочеться розуміння,від чого і куди рухатись.
Я не технарь.
 
Сообщения
3 850
Репутация
5 248
Баллы
125
МД
SDRDetector
В мене питання з током ,залишається відкритим...
Ток,при ГБ виставляється автоматично чи його треба підлаштовувати вручну ?
Якщо вручну, прошу вас ,ще раз пояснити,при якому грунті (пісок,глина,чорнозем,смітник),виставляти оптимальний ток . Розумію,що на кожній локації,мінералізація різна.
Але ж,хочеться розуміння,від чого і куди рухатись.
Я не технарь.
Не треба бути технарем, щоб дивлячись на шкалу " М " в меню ГБ, розуміти, чи ця шкала зашкалює, чи ні. Чи повністю заповнена, чи ні, іншими словами.
Якщо повністю, зменшуємо струм вручну. Раджу ще раз перечитати вище написане.
Ну як ще пояснити, от їдете ви по поганій дорозі на авто, вас трясе, що ви робите далі, додаєте газу? Думаю, що ні, навпаки скидаєте газ. Тут так само. По рівній дорозі, додаємо газу, можемо їхати швидше, по не рівній - скидамо газу.
Не має значення, який прилад у вас в руках, Квазар, чи Е-Трак, чи Деус, чи SDRD/ Якщо грунт повертає ваш сигнал із значним рівнем назад, потрібно знизити струм руками. Не важливо це чорнозем, чи глинозем, чи ще якийсь грунт. Струм встановлюємо такий щоб було заповнення шкали "М" як на фото вище.
Таким чином, на любому грунті у вас не буде питань яке саме значення струму виставляти в налагодженнях пошуку.
 
Последнее редактирование:

3ze

Новичок
Сообщения
7
Репутация
6
Баллы
3
МД
Fortuna Pro
Підскажіть чому буває не можливо зробити авто.г.б, прилад покази ставить 0.0, хоча вручну підлаштовується на 4.8,грунт чорнозем та щей вологий,може в цьому причина?
Дякую
 

3ze

Новичок
Сообщения
7
Репутация
6
Баллы
3
МД
Fortuna Pro
Прохання до Розробника зробити для кольорових сигналів на поліфонії більшу градацію сигналів,бо поліфонія поки не більш інформативніша за 16 тонів,буває що від алюмінія до міді по цілях лише 5 або 6 різних тонів по різним цілях.на мідну монету в тембрі 1 такий чарівний сигнал з стерео ефектом і все,все інше в моно.
Можливо буде в майбутньому можливість звукових профілів.
Дякую
 

PowerShift

Читатель
Сообщения
30
Репутация
21
Баллы
8
МД
Квазар АРМ
Підскажіть чому буває не можливо зробити авто.г.б, прилад покази ставить 0.0, хоча вручну підлаштовується на 4.8,грунт чорнозем та щей вологий,може в цьому причина?
Дякую
Скоріше за все у Вас датчик з частотою вище 20кГц. В даному випадку може допомогти зменшення Підсилення до +-6, та Струм до 60-70мАм
 

Nahim

Новичок
Сообщения
1
Репутация
1
Баллы
3
МД
Квазар
Скоріше за все у Вас датчик з частотою вище 20кГц. В даному випадку може допомогти зменшення Підсилення до +-6, та Струм до 60-70мАм
В мене було таке на мультикрузері. На мокрому лісовому глиняняму грунті баланс 0 був, або зашкалював - не памятаю. На квазарі в подібних умовах грунт здається зашкалював. Що б був 0 такого вроді не було. Теоретично пониження току має допомогти.
 

Volodya

Новичок
Сообщения
1
Репутация
0
Баллы
1
Скажіть, будь ласка, де можна придбати плату або скачати саму плату, щоб спаяти самому?
 
Сообщения
3 850
Репутация
5 248
Баллы
125
МД
SDRDetector
Скажіть, будь ласка, де можна придбати плату або скачати саму плату, щоб спаяти самому?
Всі питання щодо придбати-продати вирішуються в відповідному розділі форуму.
Щодо друкованої плати, напишіть мені в особисті повідомлення.
 

AlexS

Специалист
Сообщения
592
Репутация
117
Баллы
43
МД
ТрПро ,М, про2
Где купить плату?
 
Сообщения
3 850
Репутация
5 248
Баллы
125
МД
SDRDetector
Тут, https://all-detectors.com/faq/index.html, скачуємо нову прошивку, поклав дві версії прошивки 33, та, що з буквою R -це для малого дисплею в вертикальному корпусі, без літери R - для звичайного дисплею.
1. Допрацьований звук в цілому на рівні синтезування. Якість звуку вдалося ще підвищити відчутно.
2. Тепер пунктом довжина звуку встановлюємо не тільки довжину звуку, а паралельно з цим маємо змогу дати приладу більше часу на обробку даних, від 1...до...10, чим більша довжина звуку, тим повніша картина звуку, та більше часу для обробки для приладу, при положенні 5 і вище, починаємо добре на слух відрізняти пробки, пласке залізо, чуємо краще частину чорного в сигналі, при цьому кольорові сигнали лунають чисто. Ці зміни направлені на якомога більше прокачати дискримінацію в звучанні, тепер звук настільки повний, наскільки він може бути максимально.
3. Доданий пункт в аудіо, довжина луна ( лун, це "ехо" в озвучці тонами). При максимальній довжині луна, отримуємо звук "як дзвін" у Аськи, встановлюємо по вподобанням.
4. AP фільтр тепер більш глибокий, добавлено часу для додаткової обробки, як і завжди має 3 положення, кожне положення займає більше часу, тому там де потрібне круте розділення цілей вимикаємо, там де шумно, перешкоди - підбираємо положення по умовах пошуку.
5. Виправлення багів, оптимізація ПЗ.
Рекомендую оновитися.
Написати враження після оновлення.
 

PowerShift

Читатель
Сообщения
30
Репутация
21
Баллы
8
МД
Квазар АРМ
Тут, https://all-detectors.com/faq/index.html, скачуємо нову прошивку, поклав дві версії прошивки 33, та, що з буквою R -це для малого дисплею в вертикальному корпусі, без літери R - для звичайного дисплею.
1. Допрацьований звук в цілому на рівні синтезування. Якість звуку вдалося ще підвищити відчутно.
2. Тепер пунктом довжина звуку встановлюємо не тільки довжину звуку, а паралельно з цим маємо змогу дати приладу більше часу на обробку даних, від 1...до...10, чим більша довжина звуку, тим повніша картина звуку, та більше часу для обробки для приладу, при положенні 5 і вище, починаємо добре на слух відрізняти пробки, пласке залізо, чуємо краще частину чорного в сигналі, при цьому кольорові сигнали лунають чисто. Ці зміни направлені на якомога більше прокачати дискримінацію в звучанні, тепер звук настільки повний, наскільки він може бути максимально.
3. Доданий пункт в аудіо, довжина луна ( лун, це "ехо" в озвучці тонами). При максимальній довжині луна, отримуємо звук "як дзвін" у Аськи, встановлюємо по вподобанням.
4. AP фільтр тепер більш глибокий, добавлено часу для додаткової обробки, як і завжди має 3 положення, кожне положення займає більше часу, тому там де потрібне круте розділення цілей вимикаємо, там де шумно, перешкоди - підбираємо положення по умовах пошуку.
5. Виправлення багів, оптимізація ПЗ.
Рекомендую оновитися.
Написати враження після оновлення.
Супер, Надіюсь баг з пропаданням чутливості виправили. Хотів завантажити відео, але не зміг, а заливати на ютуб не хотів, поснив все Миколі. Микола мав би вам пояснити як і чого виникав баг, я йому скидав відео та пояснював обставини, (алгоритм дій при яких пропадала чутливість). Радий що вийшла нова прошивка. Перевірю - відпишу.
 
Сообщения
3 850
Репутация
5 248
Баллы
125
МД
SDRDetector
Супер, Надіюсь баг з пропаданням чутливості виправили. Хотів завантажити відео, але не зміг, а заливати на ютуб не хотів, поснив все Миколі. Микола мав би вам пояснити як і чого виникав баг, я йому скидав відео та пояснював обставини, (алгоритм дій при яких пропадала чутливість). Радий що вийшла нова прошивка. Перевірю - відпишу.
Тепер все працює правильно. Була невелика помилка при перемиканні профілів. Дякую, що знайшли баг і надали інформацію.
 
Последнее редактирование: